Superchalupy ubytovanie aj dovolenka v Česku aj na Slovensku

Superchalupy - Ponúkate objekt?

- Menu
Hľadanie volných termínov od
do
search
Textové hladanie Rozšírené hľadanie
úvodná stránkaPonúkate objekt?
chaty a chalupy-cz chaty a chalupy-de chaty a chalupy-en chaty a chalupy-pl chaty a chalupy-ru
pocet - popis

Ponúkate objekt?

Vážení prenajímatelia,
ďakujeme Vám za záujem o spoluprácu s našou CA TourTrend . Už od roku 1990 sme špecializovanou agentúrou, zaoberajúca sa výhradne rekreačnými prenájmy chát, chalúp a privátov v Čechách a na Slovensku. V obmedzenom množstve sprostredkovávame aj pobyty v penziónoch a vo väčších rekreačných zariadeniach. Naše produkty ponúkame tuzemským záujemcom formou obrázkového KATALÓGU, ktorý je 1 - 2x ročne aktualizovaný. Všetky organizačné, platobné a stornovacie podmienky a ďalšie pravidlá nájdete vo Všeobecných podmienkach. Platí ako pre zákazníkov, tak aj pre Vás ubytovateľov .

Vzájomnú spoluprácu môžeme začať okamžite, akonáhle od Vás obdržíme pravdivo vyplnený dotazník, kvalitnú fotodokumentáciu rekreačného objektu (exteriér aj interiér) a jednoduchý nákres pôdorysu jednotlivých podlaží. Váš rekreačný objekt ihneď ponúkneme na internete a pri telefonickom predaji. Do obrázkového katalógu ho zaradíme zadarmo pri jeho najbližšej aktualizácii. Pre túto formu spolupráce nevyžadujeme písomnú zmluvu, ale očakávame kladné potvrdzovanie všetkých našich objednávok.

Podľa možností Váš rekreačný objekt pri najbližšej príležitosti radi navštívime. Po osobnom rokovaní je možné zaradenie do zahraničného katalógu a to aj na základe Zmluvy o zpostředkování rekreačných pobytov. Podmienky zmlúv sú individuálne podľa požiadaviek zahraničných partnerov. U všetkých zahraničných CA však platí, že ak objednávky pobytov neprídu do tzv. rezervačného termínu (napr. do 15.5 . pre letnú sezónu), ponúkame tieto neobsadené týždne českým zákazníkom .

V posledných dvoch rokoch došlo k výraznému zvýšeniu záujmu o domácu rekreáciu a stúpol aj záujem o pobyty na Slovensku. Vďaka našej tradícii, dlhoročným skúsenostiam, pravidelné inzerciu a hlavne obsiahlu databáz stálych zákazníkov dosahujeme veľmi dobré vyťaženosti objektov. Kvalitné a cenovo zodpovedajúce objekty majú v období hlavných sezón až 100% obsadenosť!

Prečo teda práve TOURTREND ?

  • Lepšie a výhodnejšie podmienky Vám žiadna iná CK ani agentúra neponúkne. Sme variabilné a rýchli !

  • Máme najnižšiu províziu za sprostredkovanie. Proti konkurencii sme v priemere o 15-20% lacnejšie, preto dosahujeme trvale najlepšie obsadenosti.

  • Pobyty predávame sami, nemáme žiadne ďalšie a ďalšie provízny predajca (tzv. širokú predajnú sieť), ktorí ceny ďalej zbytočne navyšujú.

  • Peniaze za pobyty (až na výnimky) inkasujete osobne. Nehrozí, že o peniaze prídete prípadným zlým hospodárením sprostredkovateľov (pozri niektoré skrachovanej agentúry) .


  • Ešte raz ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na spoluprácu .
    Napíšte si o zaslanie dotazníka : tourtrend@tourtrend.cz
    Upozornenie: Fotografie môžete zasielať aj e-mailom.